Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Truskaw - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 250 000 zł2 900 m² 431,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Truskaw, gm. Izabelin Media Prąd, woda, gaz i kanalizacja - przy granicy działki Wymiary 18m x 170m.

Szczegóły ogłoszenia

3 045 000 zł3 000 m² 1 015 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 3 tysięcy m2. Kształtny prostokąt. Działka bujnie zalesiona lasem sosnowym. Nieruchomości posiada udział w drodze do niej przylegającej. Ulica willowa same duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 411 m² 622,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej okolicy, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 411 m² 622,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w Truskawiu (obręb 0025), objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 2mn. Działki: 549/6 - 1 153 m 550/6 - 1 031 m 549/5.

Szczegóły ogłoszenia

2 767 000 zł2 767 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz prestiżowej, cichej i spokojnej okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z opisywaną nieruchomością. Działka budowlana położona jest w jednym z najbardziej urokliwych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Truskaw, który coraz częściej jest wybieranym kierunkiem pod budowę wymarzonego domu. Truskaw od lat gości trustów licznymi ścieżkami leśnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 738 985 zł1 943 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Truskaw, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej lokalizacja, która zapewnia niepowtarzalne walory widokowe i gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł1 600 m² 593,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1600 m2, położoną w Truskawiu, malowniczej i cichej lokalizacji otoczonej lasem. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 900 m² 396,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł1 941 m² 999,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana z widokiem na Kampinoski Park Narodowy. Idealna pod budowę domu w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 199 250 €2 394 m² 500,94 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie natura łączy się z wygodą życia blisko miasta? Prezentujemy wyjątkową działkę w Izabelinie C, prawdziwy diament wśród lokalnych nieruchomości Właściciel wystawia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

2 500 000 zł1 573 m² 1 589,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Izabelin C działka budowlana o powierzchni 1573m2 w wyjątkowej lokalizacji kilkaset metrów od Urzędu Gminy, centrum Zdrowia oraz Centrum Kultury Izabelin, naprzeciwko Carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

1 090 000 zł1 200 m² 908,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana Państwu nieruchomość to jedna z nielicznych dostępnych działek na terenie Izabelina C. Nieruchomość ma powierzchnię 1200m2 i zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

2 995 050 zł2 366 m² 1 265,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu wśród drzew, w spokojnej i prestiżowej okolicy? Ta działka położona w Hornówku może być właśnie dla Ciebie. Właściciel wystawia fakturę vat. Przy zakupie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

2 300 000 zł1 998 m² 1 151,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona w prestiżowej i spokojnej części Hornówka, bezpośrednio granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

2 400 000 zł2 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2000 m , położonej w prestiżowej lokalizacji Hornówek, gmina Izabelin, zaledwie 10 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

1 300 000 zł1 500 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy dużą działkę leśną z możliwością zabudowy do 20% nie więcej niż 400m2(inf. pozyskana telefonicznie, weryfikacja nastąpi po otrzymaniu wypisu z mpzp), która.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

2 953 500 zł2 685 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie domu na leśnej działce? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2685 m , położona w malowniczej miejscowości Hornówek,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

2 002 650 zł3 081 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jest pięknie zadrzewiona, co zapewnia wyjątkowy klimat i poczucie bliskości natury. Znajduje się w dogodnej lokalizacji między dojazdem do Izabelina a drogą na Stare Babice, co.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +3 km

Działka Stanisławów

Stanisławów

3 390 000 zł12 200 m² 277,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal House luksusowe nieruchomości pod warszawą- kampinoski park narodowy - stanisławów Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną plan miejscowy graniczącą bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Truskaw +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

740 000 zł1 000 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Truskawiu gmina Izabelin o powierzchni 1000 m2. Działka w atrakcyjnym położeniu w pobliżu nowe domy, blisko natury, wielu ścieżek turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Truskaw,mazowieckie

3 000 000 zł2 765 m² 1 084,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy reprezentacyjną działkę położoną w Truskawiu o powierzchni 2765 m2. Jest to wyjątkowa działka ze względu na położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 200 000 zł1 300 m² 923,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy uroczo położoną działkę o powierzchni 1300 m2 znajdującą się w Truskawiu, gmina Izabelin. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 3 Maja

Truskaw,mazowieckie

580 000 zł1 023 m² 566,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko natury? Ta działka budowlana w malowniczej miejscowości Truskaw jest idealnym miejscem na realizację Twoich marzeń! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lipkowska

Truskaw,mazowieckie

873 600 zł1 092 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Truskawiu u progu Puszczy Kampinoskiej Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w prestiżowej i zielonej gminie Izabelin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Truskaw

Truskaw,mazowieckie

740 000 zł1 000 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i zielonej części Truskawia, blisko Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

1 500 000 zł1 998 m² 750,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1998 m2 położoną w Truskawiu. Działka płaska, zalesiona w bezpośrednim sąsiedztwie działki znajduje się działka leśna oznacza to, że nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Południowa

Truskaw,mazowieckie

740 000 zł1 000 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę położoną w miejscowości Truskaw, w gminie Izabelin. Działka o powierzchni 1000 m2. Działka w II linii zabudowy jednocześnie ostatnia, więc kupujący ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Południowa

Truskaw,mazowieckie

1 060 000 zł1 231 m² 861,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na Kampinoski Park Narodowy Położenie: truskaw, ul. Południowa, trzecia linia zabudowy od lasu Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Północna

Truskaw,mazowieckie

750 000 zł956 m² 784,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ta działka w Truskawiu w gminie Izabelin spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Truskaw

Truskaw,mazowieckie

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż narożna działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Truskawiu (gm. Izabelin). Nieruchomość usytuowana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wokół nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

520 000 zł849 m² 612,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 849m2 w miejscowości Truskaw w gminie Izabelin. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy od ul. Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. 3 Maja

Truskaw,mazowieckie

600 000 zł689 m² 870,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Truskaw, na granicy z Izabelinem. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Południowa

Truskaw,mazowieckie

780 000 zł1 000 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia. Na sprzedaż atrakcyjna działka w prestiżowej, cichej okolicy Puszczy Kampinowskiej o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Południowa

Truskaw,mazowieckie

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

 

 

Truskaw,mazowieckie

900 000 zł3 689 m² 243,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość to działka budowlana o leśnym charakterze, położona w części miejscowości Truskaw graniczącej bezpośrednio z Izabelinem. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

635 000 zł900 m² 705,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę pod budowę domu jednorodzinnego, która sprawdzi się dla osób poszukujących miejsca w bliskim sąsiedztwie natury. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

720 000 zł1 000 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to nie lada gratka dla osób poszukających dużego terenu pod budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji bogatej infrastruktury Izabelina oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

330 000 zł513 m² 643,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana działka to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących miejsca na budowę domu jednorodzinnego w bezpośrednim sąsiedztwie natury. Działka o powierzchni 513 metrów daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Truskaw

Truskaw,mazowieckie

850 000 zł1 192 m² 713,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To wyjątkowe i urokliwe miejsce na wybudowanie swojego wymarzonego domu. Działka położona jest w końcowej części Truskawia, w cichej i spokojnej okolicy. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

2 352 005 zł2 767 m² 850,02 zł/m²